לרכישת קורסים

אודות

אנו מציעים סביבת למידה מרחוק המותאמת לטכנולוגיה העכשווית,
ומספקים את כל המרכיבים שיאפשרו לסטודנט:

להבין היטב את החומר

לתרגל בצורה אופטימלית

לשאול שאלות במידת הצורך

להגיע מוכנים לתקופת הבחינות

מי אנחנו?

על האתר

אתר באומן - לימודים בגובה העיניים הינו אתר לימודי האונליין הראשון שהוקם בישראל ופעיל החל משנת 2005. האתר הוקם על מנת לסייע לסטודנטים בהתמודדות היום-יומית עם הדרישות האקדמיות ובניסיון להקל על חווית הלימודים שלהם. במשך השנים השתמשו באתר עשרות אלפי סטודנטים.

למי האתר מתאים?

אתר באומן - לימודים בגובה העיניים מתאים למגוון רחב של סטודנטים: סטודנטים שרוצים לחזור על ההרצאות הפרונטאליות שהועברו באוניברסיטה/במכללה, סטודנטים שפספסו הרצאות פרונטאליות שהועברו באוניברסיטה/במכללה, סטודנטים שהתקשו בהבנת נושאים מסוימים בחומר הנלמד, סטודנטים שמחפשים להבין את החומר לעומק ובשפה פשוטה ולסטודנטים המחפשים להתחזק ולתרגל את החומר שנלמד בכיתה.

נבחרת המרצים

נבחרת המרצים באתר מורכבת מבוגרי תואר שני ומעלה, בעלי ניסיון של שנים רבות בהכנת סטודנטים לבחינות סוף הסמסטר, בעלי היכרות עם הצרכים האמיתיים של הסטודנטים ובעלי היכרות מושלמת עם תוכניות הלימוד השונות בכלל המוסדות האקדמיים בישראל.
קראו על נבחרת המרצים.

שיתופי פעולה

אתר באומן - לימודים בגובה העיניים משתף פעולה עם מספר רב של מוסדות אקדמיים ואגודות סטודנטים, וביניהן: אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת אריאל, אוניברסיטת רייכמן, אוניברסיטת בר אילן, הטכניון, אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת תל אביב, המסלול האקדמי המכללה למנהל, הקריה האקדמית אונו, המכללה האקדמית תל אביב-יפו, המרכז האקדמי למשפט ולעסקים, מכללת אפקה, המרכז האקדמי רופין, מכללה אקדמית להנדסה עזריאלי, המכללה האקדמית סמי שמעון ועוד.

הקורסים שלנו

לימודים ברמה אחרת

אתר באומן - לימודים בגובה העיניים מציג חווית לימודים ברמה אחרת. במשך שנים רבות עבד צוות האתר על טכנולוגיה המאפשרת לסטודנטים ללמוד את החומר הנדרש לבחינה ואת התרגול הנדרש לבחינה, במינימום זמן ובמקסימום איכות. הסרטונים משלבים קריינות ואנימציה ברמה הגבוהה ביותר, השיעורים מועברים בצורה עניינית וממוקדת "ללא משיכת זמן", כל הסבר או תרגיל מתוזמנים היטב לחסכון מקסימאלי בזמן, שכן בתקופות העומס וההכנה לבחינות - כל דקה חשובה...

התאמה לסילבוסים

אתר דני באומן - לימודים בגובה העיניים מציע קורסים המותאמים אישית לכל מוסד לימודים, לכל פקולטה, לכל מסלול ולכל מרצה. צוות האתר דואג להתעדכן באופן שוטף אחר השינויים בתוכניות הלימודים במוסדות האקדמיים בישראל, תוך רצון להתאים את הקורסים לצרכים המדויקים של הסטודנטים.

מה מקנה רכישת קורס?

צוות האתר עושה לילות כימים על מנת להתעדכן באופן שוטף אחר השינויים בתוכניות הלימודים במוסדות האקדמיים בישראל, תוך רצון להתאים את הקורסים לצרכים המדויקים של הסטודנטים. צוות האתר נמצא בקשר שוטף עם הגורמים הרלוונטיים באגודות ובדקנאטי הסטודנטים על מנת לבצע את העדכונים.

צוות האתר

דני באומן

מייסד ומנכ"ל משותף

דריו אטיאס

מייסד ומנכ"ל משותף

נועה גולדברג

שירות לקוחות

אלמוג הרוש

אנימציה ועריכות

טלי שחר

ניהול אקדמי