אודות

<% lang_course == 'english' ? 'Shopping Cart' : 'באתר דני באומן אנו מציעים סביבת למידה מרחוק, המותאמת לטכנולוגיה העכשווית והמספקת את כל המרכיבים שיאפשרו לסטודנט: ' %>

  • להבין היטב את החומר
  • לתרגל בצורה אופטימלית
  • לשאול שאלות במידת הצורך
  • להיערך לבחינות סוף הסמסטר בצורה הטובה ביותר

מי אנחנו?

על האתר

אתר דני באומן - לימודים בגובה העיניים הינו אתר לימודי האונליין הראשון שהוקם בישראל ופעיל החל משנת 2005. האתר הוקם על מנת לסייע לסטודנטים בהתמודדות היום-יומית עם הדרישות האקדמיות ובניסיון להקל על חווית הלימודים שלהם. במשך השנים השתמשו באתר עשרות אלפי סטודנטים.

למי האתר מתאים?

אתר דני באומן - לימודים בגובה העיניים מתאים למגוון רחב של סטודנטים: סטודנטים שרוצים לחזור על ההרצאות הפרונטאליות שהועברו באוניברסיטה/במכללה, סטודנטים שפספסו הרצאות פרונטאליות שהועברו באוניברסיטה/במכללה, סטודנטים שהתקשו בהבנת נושאים מסוימים בחומר הנלמד, סטודנטים שמחפשים להבין את החומר לעומק ובשפה פשוטה ולסטודנטים המחפשים להתחזק ולתרגל את החומר שנלמד בכיתה.

צוות המרצים

צוות המרצים באתר מורכב מבוגרי תואר שני ומעלה, בעלי ניסיון של שנים רבות בהכנת סטודנטים לבחינות סוף הסמסטר, בעלי היכרות עם הצרכים האמיתיים של הסטודנטים ובעלי היכרות מושלמת עם תוכניות הלימוד השונות בכלל המוסדות האקדמיים בישראל. קראו על צוות המרצים.

שיתופי פעולה

אתר דני באומן - לימודים בגובה העיניים משתף פעולה עם מספר רב של מוסדות אקדמיים ואגודות סטודנטים: המרכז הבינתחומי הרצליה, המסלול האקדמי המכללה למנהל, הקריה האקדמית אונו, המכללה האקדמית תל אביב-יפו, המרכז האקדמי למשפט ולעסקים, האוניברסיטה הפתוחה, מכללת אפקה, המרכז האקדמי רופין, מכללת שערי משפט ומדע, המרכז האקדמי לב, מכללה אקדמית להנדסה עזריאלי, מכללה אקדמית הדסה ירושלים, אוניברסיטת חיפה, מכללת עמק יזרעאל ועוד.

הקורסים שלנו

לימודים ברמה אחרת

אתר דני באומן - לימודים בגובה העיניים מציג חווית לימודים ברמה אחרת. במשך שנים רבות עבד צוות האתר על טכנולוגיה המאפשרת לסטודנטים ללמוד את החומר הנדרש לבחינה ואת התרגול הנדרש לבחינה, במינימום זמן ובמקסימום איכות. הסרטונים משלבים קריינות ואנימציה ברמה הגבוהה ביותר, השיעורים מועברים בצורה עניינית וממוקדת "ללא משיכת זמן", כל הסבר או תרגיל מתוזמנים היטב לחסכון מקסימאלי בזמן, שכן בתקופות העומס וההכנה לבחינות - כל דקה חשובה...

התאמה מלאה

אתר דני באומן - לימודים בגובה העיניים מציע קורסים המותאמים אישית לכל מוסד לימודים, לכל פקולטה, לכל מסלול ולכל מרצה. צוות האתר דואג להתעדכן באופן שוטף אחר השינויים בתוכניות הלימודים במוסדות האקדמיים בישראל, תוך רצון להתאים את הקורסים לצרכים המדויקים של הסטודנטים.

מה מקנה רכישת קורס?

הקורסים באתר מורכבים מ-2 חלקים מרכזיים: לימוד התיאוריה (סרטונים הנקראים "שיעורים") ותרגול (סרטונים הנקראים "תרגולים"). בסרטוני לימוד התיאוריה מועבר החומר הנדרש בצורה פשוטה, בשפה פשוטה וממוקדת. בסרטוני התרגול עוברים המרצים על תרגילים ברמת קושי עולה: מהתרגילים הבסיסיים ביותר ועד לתרגילים המורכבים ביותר ברמת בחינה.
מחיר של קורס באתר שקול למחיר של 2 שיעורים פרטיים. במחיר זה מקבל רוכש הקורס ליווי מלא, לימוד ותרגול של כל החומר. האתר זמין עבור הסטודנט 24 שעות ביממה (365 ימים בשנה) מכל מקום (מחשב, טאבלט, סלולר וכו').


צוות האתר


דני באומן
מייסד ומנכ"ל משותף

דריו אטיאס
מייסד ומנכ"ל משותף

גיא רז
מנהל שיווק ופיתוח עסקי

גיא אגא
מומחה אונליין

דניאל מרגל
אנימציה ועריכה